Amped is partner in Herenboeren Nederland en bouwt samen aan duurzame landbouw op lokaal niveau. Deze ochtend was Geert van der Veer, oprichter en voorzitter van Herenboeren Nederland, op de radio bij BNR om meer te vertellen over dit ambitieuze project en de voortgang!
Voor twee ruggen eigenaar van een boerderij
Voor slechts 2000 euro eigenaar van een boerderij, bij Herenboeren kan het. Je hoeft overigens niet zelf te boeren: de oogst wordt thuis afgeleverd.
Volledige invloed op hoe je eten wordt verbouwd, dat is het idee achter de herenboerderij. Gezinnen kunnen voor tweeduizend euro aandeelhouder worden en wekelijks voor 10 euro per persoon vlees, groente en fruit bestellen. Er zijn 200 gezinnen nodig om van start te gaan. De teller staat momenteel op 65 inschrijvingen en de eerste herenboerderij wordt alvast gerealiseerd in het Brabantse Boxtel.
Geert van der Veer, van Herenboeren Nederland: "Herenboeren Nederland heeft niet perse een winstoogmerk. We worden betaald uit omzet herenboerderijen. We willen 100 boerderijen stichten in komende tien jaar."
Neem dan gerust eens contact ons op.